Wmks Olsztyn

Drużyna PZKol/RZKol
Warmińsko-Mazurski Związek Kolarski
Kętrzyńskiego 10, 10-507 Olsztyn
Zdzisław Trojga
609037737
Szosa | Przełaj

Zawodnicy:

Imię Nazwisko Kategoria
Kacper Bartkowski Orlik
Bartłomiej Borkowski Junior
Adam Bronakowski Junior Młodszy
Patryk Dąbski Orlik
Marcela Drygalska Juniorka Młodsza
Kacper Goldan Junior Młodszy
Piotr Jaczun Junior Młodszy
Józef Mańk Orlik
Adam Noceń Orlik
Mateusz Pomaski Orlik
Michał Pustuła Orlik
Marcin Saczuk Masters
Martyna Szczęsna Juniorka Młodsza
Mateusz Warcaba Junior Młodszy
Jerzy Wojciechowski Junior
Franciszek Obidziński Junior
Leon Stefański Junior Młodszy
Jakub Ciechanowicz Młodzik
Michał Friedrich Młodzik
Aleksandra Haponik Żakini
Szymon Haponik Młodzik
Michalina Kaczyńska Młodziczka
Borys Kaczyński Młodzik
Dawid Kocięcki Młodzik
Adam Komar Junior
Gracjan Korzeniewski Młodzik
Paweł Kukielski Junior Młodszy
Tymoteusz Kulesa Młodzik
Nadia Onichimowska Młodziczka
Szymon Stokłos Żak
Michał Suchowiecki Kategorie dzieciece BMX
Michalina Tabarkiewicz Młodziczka
Ida Wielgosz Młodziczka
Igor Ziehm Żak
Kamil Źróbek-Różański Młodzik
Zofia Kukielska Juniorka Młodsza
Kamil Czerwonka Żak
Katarzyna Ejdys Młodziczka
Walenty Grygianiec Masters
Nikodem Jarzyna Kategorie dzieciece BMX
Igor Jastrzębowski Żak
Michał Kiejziewicz Żak
Brunon Kołakowski Młodzik
Maja Kopczyńska Żakini
Joachim Kostkowski Młodzik
Adam Młodziński-Drapiewski Żak
Jonasz Opalach Żak
Olga Pacuszka Żakini
Dominika Rokicka Żakini
Iga Skuza Żakini
Anna Świerska Młodziczka
Jakub Ziehm Kategorie dzieciece BMX
Antoni Chmielewski Żak
Piotr Fydrych Żak
Julia Kochanowska Żakini
Hanna Koszewska Żakini
Piotr Martusewicz Młodzik
Igor Mitoraj Młodzik
Kacper Nowakowski Żak
Mateusz Rutkowski Żak
Oskar Zalewski Żak
Miłosz Zdanowski Młodzik
Kamil Iwanicki Młodzik
Kamil Mielczarek Kategorie dzieciece BMX
Miłosz Rulka Kategorie dzieciece BMX
Oleksandr Kupchyk Żak
Stanisław Prósiński Młodzik
Lidia Kozdryk Kategorie dzieciece BMX
Edmund Lachowicz Junior Młodszy
Lena Raczyk Kategorie dzieciece BMX

Obsługa:

Imię Nazwisko Funkcja
Tomasz Siemaszko Trener
Arkadiusz Friedrich Instruktor
Cezary Gawroński Instruktor
Dariusz Noceń Dyrektor Sportowy
Zdzisław Trojga Trener
Adam Wadecki Dyrektor Sportowy