Imię Nazwisko Kategoria Klub
Karol Balcerczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Pawel Baranek Masters MSR MRĄGOWO
Bartłomiej Borkowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Adam Bronakowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dawid Burczak Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Dominika Bykowska Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Wiktoria Chmielewska Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Wiktor Chodań Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Ciechanowicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Marcelina Drygalska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Oskar Rafał Duszak Młodzik MSR MRĄGOWO
Mikołaj Dziadura Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Friedrich Młodzik WMKS OLSZTYN
Szymon Gawliński Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Piotr Giedziun Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kacper Goldan Młodzik WMKS OLSZTYN
Szymon Gryn Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Kamil Gutowski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Aleksandra Haponik Żakini WMKS OLSZTYN
Szymon Haponik Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktoria Holcman Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Piotr Jaczun Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktor Jakubiak Żak MSR MRĄGOWO
Wojciech Jasiński Junior Młodszy LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Michalina Kaczyńska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Borys Kaczyński Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktor Kajetaniak Żak MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Dawid Kocięcki Młodzik WMKS OLSZTYN
Adam Komar Junior WMKS OLSZTYN
Gracjan Korzeniewski Młodzik WMKS OLSZTYN
Joachim Kostkowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Roksana Kowalska Żakini UKS PRZYJAŻŃ BARTOSZYCE
Michał Królicki Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Aleksandra Kuczyńska Żakini LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Paweł Kukielski Młodzik WMKS OLSZTYN
Tymoteusz Kulesa Młodzik WMKS OLSZTYN
Edmund Lachowicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Hubert Lemański Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Nikodem Lewakowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Karolina Lipiejko Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Tomasz Maksymowicz Orlik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Krzysztof Maksymowicz Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Igor Mitoraj Młodzik WMKS OLSZTYN
Adrian Mrówka Cyklosport NIEZRZESZONY
Aleksy Mróz Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Marcin Mróz Masters NIEZRZESZONY / MRÓZ EŁK
Mariusz Muszak Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Filip Muszak Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Franciszek Obidziński Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Patryk Okrągły Żak MSR MRĄGOWO
Nadia Onichimowska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Marian Opęchowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Maksymilian Orłowski Żak MSR MRĄGOWO
Maciej Parzych Młodzik MSR MRĄGOWO
Paweł Pełszyński Żak LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Oliwier Płoski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Polewaczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Sara Prusińska Juniorka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dominik Ratajczak Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Szymon Rekita Elita LEOPARD PRO CYCLING
Michał Rutkowski C4 IKS SMOK ORNETA
Laura Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kinga Rybkiewicz Młodziczka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wiesław Rychter Masters NIEZRZESZONY / BUCHALTER ELBLĄG
Bartosz Samul Junior MSR MRĄGOWO
Maciej Sobczak Młodzik WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Patryk Sobociński Żak MSR MRĄGOWO
Karolina Sowa Młodziczka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Jan Stankiewicz Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Leon Stefański Młodzik WMKS OLSZTYN
Szymon Stokłos Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN
Filip Suchecki Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wojciech Suchocki Elita LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Martyna Szczęsna Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Nina Szulińska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Maksymilian Tabarkiewicz Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Michalina Tabarkiewicz Młodziczka WMKS OLSZTYN

WCZYTAJ WIĘCEJ