Imię Nazwisko Kategoria Klub
Mateusz Baliński Elita NIEZRZESZONY / HWYTE RACING
Dawid Bałdyga Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Natalia Boczkowska Młodziczka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Bartłomiej Borkowski Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Adam Bronakowski Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Matthias Bsdurek Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Dominika Bykowska Orliczka UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Tomasz Chabowski Junior LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wiktor Chodań Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Ciechanowicz Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Marcelina Drygalska Młodziczka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Oskar Rafał Duszak Żak MSR MRĄGOWO
Sebastian Fiedorowicz Junior LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Piotr Fiedorowicz Masters NIEZRZESZONY
Maja Filipowska Młodziczka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Michał Friedrich Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Dariusz Gajdziński Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Gawliński Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Piotr Giedziun Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Mateusz Gigielewicz Młodzik MSR MRĄGOWO
Małgorzata Głogowska Juniorka Młodsza MSR MRĄGOWO
Kacper Goldan Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Konrad Gołębiowski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Szymon Gryn Junior LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kamil Gutowski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Haponik Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Piotr Jaczun Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Borys Kaczyński Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Dawid Kocięcki Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Adam Komar Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Joachim Kostkowski Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Michał Królicki Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Tymoteusz Kulesa Żak WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Lidia Kuszyńska Orliczka AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Alicja Lachowicz Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Natalia Lech Młodziczka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Hubert Lemański Junior LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Nikodem Lewakowski Młodzik MSR MRĄGOWO
Karolina Lipiejko Orliczka UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Tomasz Maksymowicz Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Krzysztof Maksymowicz Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kajetan Mendelski Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Adrian Mrówka Orlik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Gabriela Mrówka Juniorka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Marcin Mróz Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Mariusz Muszak Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Filip Muszak Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Kamila Niedźwiecka Juniorka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Franciszek Obidziński Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Marian Opęchowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Maciej Parzych Młodzik MSR MRĄGOWO
Oliwier Płoski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Polewaczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Karol Polewaczyk Junior MSR MRĄGOWO
Sara Prusińska Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dominik Ratajczak Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Bartosz Redżepi Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Szymon Rekita Elita LEOPARD PRO CYCLING
Laura Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kinga Rybkiewicz Młodziczka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wiesław Rychter Masters WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Bartosz Samul Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Michał Segień Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Mikołaj Siemianowski Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Maciej Sobczak Młodzik WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Leon Stefański Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Wiktor Świder Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Nikola Szczepańska Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wiktoria Szczepańska Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Martyna Szczęsna Młodziczka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Maksymilian Tabarkiewicz Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Michalina Tabarkiewicz Żakini WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Kacper Taraszkiewicz Junior MSR MRĄGOWO
Kacper Widnicki Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Paweł Więczkowski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Martyna Wieczorek Młodziczka WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Kacper Wiśniewski Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Michał Witek Młodzik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Jerzy Wojciechowski Junior Młodszy WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Hubert Wybranowski Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK

WCZYTAJ WIĘCEJ