Imię Nazwisko Kategoria Klub
Karol Balcerczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Bartłomiej Borkowski Junior WMKS OLSZTYN
Adam Bronakowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Dominika Bykowska Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Marcelina Drygalska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Dariusz Gajdziński Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Marcin Gajdziński Cyklosport UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Głogowski Żak MSR MRĄGOWO
Kacper Goldan Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Kamil Gutowski Junior Młodszy UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Piotr Jaczun Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wiktor Jakubiak Żak MSR MRĄGOWO
Wojciech Jasiński Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wiktor Kajetaniak Żak MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michał Królicki Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Miłosz Kuczyński Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Karolina Lipiejko Elita UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Bartosz Maciorowski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Aleksy Mróz Młodzik NIEZRZESZONY / Białobłocki ProCoaching Team
Marcin Mróz Masters NIEZRZESZONY / Białobłocki ProCoaching Team
Patryk Okrągły Młodzik MSR MRĄGOWO
Maciej Parzych Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Michał Polewaczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Sara Prusińska Juniorka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dominik Ratajczak Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Szymon Rekita Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Laura Rybkiewicz Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Kinga Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Patryk Sobociński Młodzik MSR MRĄGOWO
Jan Stankiewicz Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Filip Suchecki Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Martyna Szczęsna Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Nina Szulińska Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Mateusz Warcaba Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Paweł Więczkowski Junior KTK KALISZ
Martyna Wierzbicka Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Maksymilian Wierzbicki Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Jerzy Wojciechowski Junior WMKS OLSZTYN
Hubert Wybranowski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Żelazowski Junior KTK KALISZ
Wiktoria Żuk Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC

WCZYTAJ WIĘCEJ