Imię Nazwisko Kategoria Klub
Karol Balcerczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Adam Bielski Masters NIEZRZESZONY
Bartłomiej Borkowski Junior WMKS OLSZTYN
Adam Bronakowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Dominika Bykowska Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Zofia Choromańska Młodziczka LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Wiktor Domurat Młodzik LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Maja Drapiewska Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Marcela Drygalska Juniorka LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
Mikołaj Dziadura Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Katarzyna Ejdys Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Friedrich Młodzik WMKS OLSZTYN
Dariusz Gajdziński Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Głogowski Żak MSR MRĄGOWO
Kinga Gryczkowska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Czesław Gudan Masters TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Piotr Jaczun Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Gabriela Janowicz Orliczka KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN
Igor Jastrzębowski Żak WMKS OLSZTYN
Wiktor Kajetaniak Młodzik MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michał Kiejziewicz Żak WMKS OLSZTYN
Szymon Kobes Junior MSR MRĄGOWO
Piotr Kolodziejczuk B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Maja Kopczyńska Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Michał Królicki Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Apolonia Kuciej Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Miłosz Kuczyński Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Filip Kurdynowski Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Julia Leonczak Kategorie dzieciece BMX LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Bartosz Maciorowski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Grzegorz Maleszka Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Mateusz Maleszka Junior NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Piotr Martusewicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Igor Mitoraj Młodzik WMKS OLSZTYN
Adrian Mrówka Cyklosport NIEZRZESZONY BREGO TEAM
Filip Muszak Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Lila Muzyka Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Patryk Okrągły Młodzik MSR MRĄGOWO
Maksymilian Orłowski Młodzik MSR MRĄGOWO
Katarzyna Orzechowska B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Olga Pacuszka Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Maciej Parzych Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Sara Prusińska Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Dominika Rokicka Żakini LKK "WARMIA" BISKUPIEC
Mateusz Rutkowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Kinga Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Marcel Skrocki Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Iga Skuza Młodziczka WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Patryk Sobociński Młodzik MSR MRĄGOWO
Karolina Sowa Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Anna Supińska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michalina Tabarkiewicz Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Kacper Taraszkiewicz Orlik MSR MRĄGOWO
Sławomir Turonek C4 OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Ida Wielgosz Młodziczka WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Maksymilian Wierzbicki Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Kajetan Zadrowski Żak WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Cezary Zamana Masters NIEZRZESZONY / ZAMANA GROUP
Miłosz Zdanowski Młodzik WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Jakub Ziehm Żak WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Igor Ziehm Młodzik WMKS OLSZTYN

WCZYTAJ WIĘCEJ