Imię Nazwisko Kategoria Klub
Bartłomiej Borkowski Junior WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dominika Bykowska Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Marcela Drygalska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Mikołaj Dziadura Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Marcin Gajdziński Cyklosport UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Kacper Goldan Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Kamil Gutowski Junior Młodszy UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Piotr Jaczun Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wiktor Jakubiak Żak MSR MRĄGOWO
Gabriela Janowicz Juniorka NIEZRZESZONA
Małgorzata Jasińska Elita BURGOS ALIMENTA WOMEN CYCLING SPORT
Wojciech Jasiński Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Marta Jaskulska Orliczka CCC - LIV TEAM
Wiktor Kajetaniak Żak MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michał Królicki Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Miłosz Kuczyński Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Karolina Lipiejko Elita UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Grzegorz Maleszka Masters NIEZRZESZONY Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Mateusz Maleszka Junior NIEZRZESZONY Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Adrian Mrówka Fizjoterapeuta KLUB SPORTOWY HERAKLES
Patryk Okrągły Młodzik MSR MRĄGOWO
Maciej Parzych Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Michał Polewaczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Sara Prusińska Juniorka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Szymon Rekita Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Kinga Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Marcel Skrocki Młodzik MSR MRĄGOWO
Patryk Sobociński Młodzik MSR MRĄGOWO
Jan Stankiewicz Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Filip Suchecki Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Martyna Szczęsna Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Nina Szulińska Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Mateusz Warcaba Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Martyna Wierzbicka Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Maksymilian Wierzbicki Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Jerzy Wojciechowski Junior WMKS OLSZTYN
Hubert Wybranowski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Wiktoria Żuk Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC

WCZYTAJ WIĘCEJ