Imię Nazwisko Kategoria Klub
Patryk Badura Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Karol Balcerczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Marcin Białobłocki Elita OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Adam Bielski Masters NIEZRZESZONY
Bartłomiej Borkowski Junior WMKS OLSZTYN
Adam Bronakowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Dominika Bykowska Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Zofia Choromańska Młodziczka LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Paweł Ciunel Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Wiktor Domurat Młodzik LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Maja Drapiewska Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Andrzej Drobnica Masters TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Marcela Drygalska Juniorka LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
Mikołaj Dziadura Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Katarzyna Ejdys Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Friedrich Młodzik WMKS OLSZTYN
Dariusz Gajdziński Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Głogowski Żak MSR MRĄGOWO
Paweł Grodzki B UKS LASKI
Kinga Gryczkowska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Czesław Gudan Masters TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Szymon Haponik Młodzik WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Piotr Jaczun Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Gabriela Janowicz Orliczka KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN
Marta Jaskulska Orliczka LIV RACING XSTRA
Igor Jastrzębowski Żak WMKS OLSZTYN
Jakub Jóźwiak B UKS LASKI
Michalina Kaczyńska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Borys Kaczyński Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktor Kajetaniak Młodzik MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michał Kiejziewicz Żak WMKS OLSZTYN
Szymon Kobes Junior MSR MRĄGOWO
Alicja Kochanowska Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Julia Kochanowska Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Dawid Kocięcki Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Piotr Kolodziejczuk B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Maja Kopczyńska Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Gracjan Korzeniewski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Joachim Kostkowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Hanna Koszewska Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Lidia Kozdryk Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Miłosz Kozdryk Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Michał Królicki Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Apolonia Kuciej Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Miłosz Kuczyński Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Paweł Kukielski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Tymoteusz Kulesa Młodzik WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Oleksandr Kupchyk Młodzik WMKS OLSZTYN
Filip Kurdynowski Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Julia Leonczak Kategorie dzieciece BMX LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Bartosz Maciorowski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Grzegorz Maleszka Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Mateusz Maleszka Junior NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Piotr Martusewicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Kamil Mielczarek Żak WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Igor Mitoraj Młodzik WMKS OLSZTYN
Adam Młodziński-Drapiewski Żak WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Adrian Mrówka Cyklosport NIEZRZESZONY BREGO TEAM
Filip Muszak Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Lila Muzyka Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Robert Nikołajuk Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Patryk Okrągły Młodzik MSR MRĄGOWO
Paweł Oktaba Cyklosport TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Nadia Onichimowska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Maksymilian Orłowski Młodzik MSR MRĄGOWO
Katarzyna Orzechowska B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Olga Pacuszka Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Maciej Parzych Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Aneta Plaszewska Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Sara Prusińska Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Lena Raczyk Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Szymon Rekita Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Dominika Rokicka Żakini LKK "WARMIA" BISKUPIEC
Miłosz Rulka Żak WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Mateusz Rutkowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Kinga Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Marcin Saczuk Masters WMKS OLSZTYN
Marcel Skrocki Junior Młodszy MSR MRĄGOWO

WCZYTAJ WIĘCEJ