Imię Nazwisko Kategoria Klub
Patryk Badura Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Karol Balcerczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Marcin Białobłocki Elita OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Adam Bielski Masters NIEZRZESZONY
Adam Bronakowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Zofia Choromańska Młodziczka LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Paweł Ciunel Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Wiktor Domurat Młodzik LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Maja Drapiewska Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Andrzej Drobnica Masters TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Marcela Drygalska Juniorka LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
Mikołaj Dziadura Junior Młodszy LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Katarzyna Ejdys Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC
Dariusz Gajdziński Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Głogowski Żak MSR MRĄGOWO
Kinga Gryczkowska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Czesław Gudan Masters TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Piotr Jaczun Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Gabriela Janowicz Orliczka KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN
Marta Jaskulska Orliczka LIV RACING XSTRA
Igor Jastrzębowski Żak WMKS OLSZTYN
Michalina Kaczyńska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Wiktor Kajetaniak Młodzik MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michał Kiejziewicz Żak WMKS OLSZTYN
Szymon Kobes Junior MSR MRĄGOWO
Dawid Kocięcki Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Piotr Kolodziejczuk B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Maja Kopczyńska Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Joachim Kostkowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Hanna Koszewska Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Lidia Kozdryk Żakini WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Apolonia Kuciej Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Miłosz Kuczyński Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Oleksandr Kupchyk Młodzik WMKS OLSZTYN
Julia Leonczak Kategorie dzieciece BMX LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Bartosz Maciorowski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Grzegorz Maleszka Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Mateusz Maleszka Junior NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Piotr Martusewicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Kamil Mielczarek Żak WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Igor Mitoraj Młodzik WMKS OLSZTYN
Adam Młodziński-Drapiewski Żak WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Adrian Mrówka Cyklosport NIEZRZESZONY BREGO TEAM
Lila Muzyka Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Robert Nikołajuk Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Patryk Okrągły Młodzik MSR MRĄGOWO
Paweł Oktaba Cyklosport TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Nadia Onichimowska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Maksymilian Orłowski Młodzik MSR MRĄGOWO
Katarzyna Orzechowska B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Olga Pacuszka Żakini WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Maciej Parzych Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Aneta Plaszewska Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Sara Prusińska Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Dominika Rokicka Żakini LKK "WARMIA" BISKUPIEC
Miłosz Rulka Żak WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Mateusz Rutkowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Kinga Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK "WARMIA" BISKUPIEC Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec
Marcel Skrocki Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Iga Skuza Młodziczka WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Patryk Sobociński Młodzik MSR MRĄGOWO
Mikołaj Stokłos Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Anna Supińska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Kacper Taraszkiewicz Orlik MSR MRĄGOWO
Ida Wielgosz Młodziczka WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE
Maksymilian Wierzbicki Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Kajetan Zadrowski Żak WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Oskar Zalewski Młodzik WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
Cezary Zamana Masters NIEZRZESZONY / ZAMANA GROUP
Szymon Zembrzuski Junior NIEZRZESZONY BikeTeK
Jakub Ziehm Żak WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE

WCZYTAJ WIĘCEJ