Imię Nazwisko Kategoria Klub
Patryk Badura Masters NIEZRZESZONY
Karol Balcerczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Marcin Białobłocki Masters OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Adam Bielski Masters NIEZRZESZONY
Adam Bronakowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Antoni Chmielewski Żak WMKS OLSZTYN
Paweł Ciunel Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN
Wiktor Domurat Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Andrzej Drobnica Masters TOWARZYSTWO KOLARSKIE MASTERS GIZYCKO
Marcela Drygalska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Mikołaj Dziadura Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Katarzyna Ejdys Młodziczka WMKS OLSZTYN
Piotr Fiedorowicz Masters NIEZRZESZONY
Piotr Fydrych Żak WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Marcin Gajdziński Cyklosport UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Szymon Głogowski Żak MSR MRĄGOWO
Kamil Gutowski Junior Młodszy UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Aleksandra Haponik Żakini WMKS OLSZTYN
Hubert Holcman Żak LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Wiktoria Holcman Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Kamil Iwanicki Młodzik WMKS OLSZTYN
Piotr Jaczun Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Wiktor Jakubiak Żak MSR MRĄGOWO
Gabriela Janowicz Juniorka NIEZRZESZONA
Nikodem Jarzyna Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN
Małgorzata Jasińska Elita BURGOS ALIMENTA WOMEN CYCLING SPORT / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wojciech Jasiński Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Marta Jaskulska Orliczka CCC - LIV TEAM
Igor Jastrzębowski Żak WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Michalina Kaczyńska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Wiktor Kajetaniak Żak MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Michał Kiejziewicz Żak WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Dawid Kocięcki Młodzik WMKS OLSZTYN
Piotr Kolodziejczuk B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Brunon Kołakowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Maja Kopczyńska Żakini WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Gracjan Korzeniewski Młodzik WMKS OLSZTYN
Joachim Kostkowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Hanna Koszewska Żakini WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Paweł Kowalkowski Elita OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY" / PIASECKI CONCEPT
Lidia Kozdryk Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN
Aleksandra Kuczyńska Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Miłosz Kuczyński Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Zofia Kukielska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Oleksandr Kupchyk Żak WMKS OLSZTYN
Bartosz Maciorowski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Grzegorz Maleszka Masters NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Mateusz Maleszka Junior NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
Piotr Martusewicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Kamil Mielczarek Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Igor Mitoraj Młodzik WMKS OLSZTYN
Adam Młodziński-Drapiewski Żak WMKS OLSZTYN
Kazimierz Mydło Masters NIEZRZESZONY
Kacper Nowakowski Żak WMKS OLSZTYN
Franciszek Obidziński Junior WMKS OLSZTYN
Patryk Okrągły Młodzik MSR MRĄGOWO
Nadia Onichimowska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Jonasz Opalach Żak WMKS OLSZTYN
Olga Pacuszka Żakini WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Maciej Parzych Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Paweł Pełszyński Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Szymon Pełszyński Junior LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Michał Polewaczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Stanisław Prósiński Młodzik WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Sara Prusińska Juniorka MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
Dominika Rokicka Żakini WMKS OLSZTYN
Miłosz Rulka Kategorie dzieciece BMX WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Mateusz Rutkowski Żak WMKS OLSZTYN
Kinga Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Marcel Skrocki Młodzik MSR MRĄGOWO
Iga Skuza Żakini WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Patryk Sobociński Młodzik MSR MRĄGOWO
Filip Suchecki Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Anna Świerska Młodziczka WMKS OLSZTYN / SZKÓŁKA KOLARSKA SP1 NIDZICA
Nina Szulińska Młodziczka UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Filip Ufnalewski Masters NIEZRZESZONY
Anita Urbanowicz Juniorka Młodsza LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK

WCZYTAJ WIĘCEJ