Imię Nazwisko Kategoria Klub
Karol Balcerczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Pawel Baranek Masters MSR MRĄGOWO
Dominika Bykowska Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Wiktoria Chmielewska Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Oskar Rafał Duszak Młodzik MSR MRĄGOWO
Szymon Gryn Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Kamil Gutowski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Wiktoria Holcman Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Wiktor Jakubiak Żak MSR MRĄGOWO
Wojciech Jasiński Junior Młodszy LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Wiktor Kajetaniak Żak MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Roksana Kowalska Żakini UKS PRZYJAŻŃ BARTOSZYCE
Aleksandra Kuczyńska Żakini LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Nikodem Lewakowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Karolina Lipiejko Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Tomasz Maksymowicz Orlik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Krzysztof Maksymowicz Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Aleksy Mróz Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Marcin Mróz Masters NIEZRZESZONY / MRÓZ EŁK
Mariusz Muszak Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Filip Muszak Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Patryk Okrągły Żak MSR MRĄGOWO
Marian Opęchowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Maksymilian Orłowski Żak MSR MRĄGOWO
Maciej Parzych Młodzik MSR MRĄGOWO
Michal Pawlyta Masters KM PSP ELBLĄG
Paweł Pełszyński Żak LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Michał Polewaczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Dominik Ratajczak Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Michał Rutkowski C4 IKS SMOK ORNETA
Bartosz Samul Junior MSR MRĄGOWO
Patryk Sobociński Żak MSR MRĄGOWO
Jan Stankiewicz Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Nina Szulińska Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Sebastian Szumski Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Kacper Taraszkiewicz Junior MSR MRĄGOWO
Anita Urbanowicz Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Martyna Wierzbicka Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Maksymilian Wierzbicki Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Krystian Wojkowski Żak MSR MRĄGOWO
Hubert Wybranowski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Szymon Zembrzuski Junior Młodszy OSA RACING
Wiktoria Żuk Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK

WCZYTAJ WIĘCEJ