Imię Nazwisko Kategoria Klub
Patryk Badura Masters MICHELIN BLOOMNET TEAM
Karol Balcerczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Pawel Baranek Masters MSR MRĄGOWO
Bartłomiej Borkowski Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Adam Bronakowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Wojciech Bućko Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dawid Burczak Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Dominika Bykowska Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Radomir Chmiel Masters NIEZRZESZONY
Wiktoria Chmielewska Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Wiktor Chodań Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Ciechanowicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Marcelina Drygalska Juniorka Młodsza WMKS OLSZTYN
Oskar Rafał Duszak Młodzik MSR MRĄGOWO
Mikołaj Dziadura Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Michał Friedrich Młodzik WMKS OLSZTYN
Szymon Gawliński Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Piotr Giedziun Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kacper Goldan Młodzik WMKS OLSZTYN
Aleksandra Góralska Masters NIEZRZESZONA
Szymon Gryn Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Kamil Gutowski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Aleksandra Haponik Żakini WMKS OLSZTYN
Szymon Haponik Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktoria Holcman Młodziczka LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Piotr Jaczun Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktor Jakubiak Żak MSR MRĄGOWO
Małgorzata Jasińska Elita CASA DORADA WOMEN CYCLING TEAM
Wojciech Jasiński Junior Młodszy LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Marta Jaskulska Orliczka CCC - LIV TEAM
Michalina Kaczyńska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Borys Kaczyński Młodzik WMKS OLSZTYN
Wiktor Kajetaniak Żak MSR MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Żakini UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Dawid Kocięcki Młodzik WMKS OLSZTYN
Piotr Kolodziejczuk B OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Adam Komar Junior WMKS OLSZTYN
Gracjan Korzeniewski Młodzik WMKS OLSZTYN
Joachim Kostkowski Młodzik WMKS OLSZTYN
Mariusz Kowalkowski Masters NIEZRZESZONY
Paweł Kowalkowski Elita OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY"
Roksana Kowalska Żakini UKS PRZYJAŻŃ BARTOSZYCE
Grzegorz Koziorowski Cyklosport NIEZRZESZONY Cryospace Olsztyn MTB Team
Michał Królicki Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Aleksandra Kuczyńska Żakini LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Paweł Kukielski Młodzik WMKS OLSZTYN
Tymoteusz Kulesa Młodzik WMKS OLSZTYN
Edmund Lachowicz Młodzik WMKS OLSZTYN
Hubert Lemański Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Nikodem Lewakowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Karolina Lipiejko Orliczka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Kamil Łopatek Masters NIEZRZESZONY CRYOSPACE OLSZTYN
Tomasz Maksymowicz Orlik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Krzysztof Maksymowicz Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Mateusz Maleszka Junior Młodszy NIEZRZESZONY Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Grzegorz Maleszka Masters NIEZRZESZONY Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Igor Mitoraj Młodzik WMKS OLSZTYN
Adrian Mrówka Cyklosport NIEZRZESZONY
Aleksy Mróz Młodzik LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Marcin Mróz Masters NIEZRZESZONY / MRÓZ EŁK
Mariusz Muszak Masters UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Filip Muszak Młodzik LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Kazimierz Mydło Masters NIEZRZESZONY
Franciszek Obidziński Junior Młodszy WMKS OLSZTYN
Patryk Okrągły Żak MSR MRĄGOWO
Nadia Onichimowska Młodziczka WMKS OLSZTYN
Marian Opęchowski Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Maksymilian Orłowski Żak MSR MRĄGOWO
Maciej Parzych Młodzik MSR MRĄGOWO
Michal Pawlyta Masters KM PSP ELBLĄG
Paweł Pełszyński Żak LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
Łukasz Pieślak Cyklosport NIEZRZESZONY
Oliwier Płoski Junior Młodszy LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Andrzej Poczopko Masters NIEZRZESZONY CryoSpace Olsztyn
Michał Polewaczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Sara Prusińska Juniorka LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
Dominik Ratajczak Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Szymon Rekita Elita LEOPARD PRO CYCLING
Michał Rutkowski C4 IKS SMOK ORNETA
Laura Rybkiewicz Juniorka Młodsza LKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC

WCZYTAJ WIĘCEJ